O autorze

Witaj na moim blogu. Nazywam się Marcin Wiśniewski i chętnie pomogę Ci rozwiązać problemy prawne, a także doradzę Ci w kwestiach prawa w biznesie.
W 2008 roku ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Następnie odbyłem 3,5-letnią aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie zakończoną pozytywnym wynikiem egzaminu adwokackiego i wpisaniem na listę adwokatów. W trakcie aplikacji pracowałem m.in. w jednej z większych, krakowskich kancelarii oraz zdobywałem doświadczenie regularnie reprezentując klientów kancelarii przed sądami.

Dlaczego możesz mi zaufać? Otóż jestem perfekcjonistą. Na przestrzeni lat udało mi się rozwinąć zdolności analityczne, dzięki czemu zwracam uwagę na te detale, które mogą być pominięte przez innych prawników. Do każdego problemu podchodzę w sposób indywidualny, ponieważ nie ma dwóch jednakowych spraw. Metodologia działania pozwala mi przygotować się na każdą ewentualność aby zwiększyć Twoje szanse na wygraną przed sądem.

Odwiedź mnie w kancelarii w Warszawie lub Krakowie albo skontaktuj się ze mną online! Wspólnie rozwiążemy Twoje problemy prawne.

KONSULTACJE

Potrzebujesz pomocy związanej z różnymi aspektami prawnymi prowadzonej działalności? Skontaktuj się ze mną i skorzystaj z konsultacji!

ANALIZA DOKUMENTÓW

Analiza dokumentów jest kluczem do opracowania strategii prawnej oraz zapoznania się z sytuacją przedsiębiorstwa. Dostarcz mi niezbędne informacje, bym mógł Ci pomóc w efektywny sposób!

SPRAWY SĄDOWE

Jesteś zmuszony dochodzić swoich praw na drodze sądowej? Skorzystaj z mojej pomocy i doświadczenia.

DORADZTWO

Potrzebujesz profesjonalnej porady związanej z prawem w biznesie? Skontaktuj się ze mną już dziś! Wspólnie ustalimy, co jest najlepsze dla Twojej działalności!

STAŁA OBSŁUGA PRAWNA

Jeśli zależy Ci na tym, by zabezpieczyć interesy swojej firmy, to skorzystaj ze stałej obsługi prawnej! Zrobisz tym samym krok w kierunku optymalnego rozwoju swojej działalności!